Alle medlemmer af PDVest er registreret og godkendt af kommunen efter Fritvalgsordningen 

Her er vi

FARSØ:

Anette Andersen
Thyrasvej 3, 9640  Farsø
anetteanersen@gmail.com
 
Charlotte Skov Sander
Charlotte's Privatdagpleje NATURligvis
Thyrasvej 17, 9640  Farsø
fam_skovsander@hotmail.com
 
Hanne Pedersen
PrivatDagplejeFarsø
Vestervang 8, 9640  Farsø
hanne.privatdagpleje@gmail.com
 
Kirsten Winge Riis
Kirstens Private Dagpleje Farsø
Haraldsvej 18, 9640  Farsø
mkwriis@gmail.com
 
Lilli Rosengren
Høgevej 9, 9640  Farsø
lilli.privatdagpleje@gmail.com
 

 GEDSTED:

Kirsten Michaelsen
Troldeskovens Dagpleje
Natur/Idrætsdagplejer
Tyttebærvej 14, 9631  Gedsted
kiva.dagplejen@live.dk
 
Heidi Dyrvig Jensen
Mosegaardsvej 68, Vesterbølle, 9631  Gedsted
fb: Mosegaards-dagpleje ved Vesterbølle
heidi@mosegaards-dagpleje.dk
 

NIBE:

Tina Dahl
Hedegård Dagpleje
Hedegårdvej 8 (v/Vegger), 9240  Nibe
Tlf: 2345 6548
www.hedegaarddagpleje.dk
 

NØRAGER:

Gertrud Holse Bak
PrivatDagplejeKgs.Tisted
Løgstørvej 187, 9610  Nørager
gertrud.h.bak@gmail.com
OPSTART IGEN SOMMEREN 2017
- Ledig plads

AARS:

Annika Bloch & Claus Nielsen
PrivatDagplejeHvorvarp
Jelstrupvej 14, Hvorvarp, 9600  Aars
annikaclausnielsen@gmail.com
 
Heidi & Peter Skov Pedersen
Aars private dagpleje
Pugholmvej 1, 9600  Aars
peterskovpedersen@hotmail.com
 
Jannie Poulsen
Jyllandsgade 36 B, 9600  Aars
poulsenjannie@hotmail.com
 
Joan Rønberg Johansen
Agertoftens Private Dagpleje
Agertoften 37, 9600  Aars
2065 8348
 
Karin Sandø
PrivatDagplejeHornum
Vandværksvej 9 B, Hornum, 9600  Aars
fb: Privat Dagpleje Hornum
privatdagplejehornum@hotmail.com
 - Ledig plads pt
 
Louise Calmann
Birkevejens Privatedagpleje
Birkevej 56, 9600  Aars
louise_calmann@hotmail.com
 
Mette Berthelsen
Mettes Private Dagpleje
Himmerlandsgade 16, 9600  Aars
mettesprivatedagpleje@gmail.com
- Ledig plads: 1. april 2018
 

AALESTRUP:

Kate Møller
PrivatDagplejeFjelsø
Gydedalsvej 31, Fjelsø, 9620  Aalestrup
gydedalsvej31@mail.dk
 
Lisbet Andersen
Lisbet's Dagpleje
Parkvænget 40, 9620  Aalestrup
lisbet-bakkely@hotmail.com
- LEDIG PLADS PR 1/10 2017
 

LØGSTØR:

Lene Jensen
Lene's private dagpleje i Overlade
Mosevang 4, Overlade, 9670  Løgstør
flemm@email.dk